Palnik 35 kW pellet PLATINUM BIO VG Kostrzewa zbiornik

5 720,00 zł
Brutto
Opis

Palnik Platinum Bio VG 35 kW - pierwszy w Polsce palnik zmieniający swoje wymiary!

Zapytaj o rabat!

Spala każdy rodzaj peletu drzewnego (klasa: A1, A2, B - cena już ok. 600 zł/tona).

Korzyści

OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

Już nie trzeba się martwić jaki rodzaj peletu kupić i od jakiego producenta! Platinum Bio VG spala bowiem najtańsze i najbardziej zanieczyszczone piaskiem pelety drzewne (klasa: A1, A2, B). Urządzenia spalając zanieczyszczone pelety nie wymaga czasowego wygaszania palnika aby go oczyścić z zalegającego żużlu (szlaki) . Czyszczenie palnika następuje w trybie ciągłej pracy. Palnik Platinum Bio VG - wynalazek chroniony patentem Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej nr 228615.

KOMFORT

Aby obsługa kotła wyposażonego w palnik Platinum Bio VG była jeszcze bardziej wygodna i komfortowa urządzenie zostało wyposażone w czujnik kontrolujący ilość paliwa w zbiorniku . System skonstruowany przez KOSTRZEWA mierzy i informuje z dużym wyprzedzeniem użytkownika o planowanych działaniach (czyli o zasypie paliwa).Informacje są wyświetlane w postaci monitu na ekranie regulatora kotła i regulatora pokojowego . Rozwiązanie zastrzeżone w Urzędzie Patentowym RP.

ZMIENNA GEOMETRIA

Innowacyjność na skalę Europy - urządzenie automatycznie dostosowuje się do zapotrzebowania cieplnego budynku zmniejszając lub zwiększając swoje wymiary (zmiana długości rusztu palnika ) – przy projektowaniu skorzystaliśmy z technologii zmiennej geometrii (VG - variable geometry). Rozwiązanie opatentowane w Urzędzie Patentowym RP.

NISKA EMISJA ZANIECZYSZCZEŃ DO ATMOSFERY

Konstrukcja urządzenia pozwala na ograniczenie szkodliwych spalin do atmosfery (CO, NOX, OGC) oraz pyłów.

REGULUJE SYSTEMEM GRZEWCZYM BUDYNKU

Umożliwia podłączenie kilku niezależnych obwodów grzewczych w budynku i ustawienie różnych temperatur w pomieszczeniach w trybie ręcznym lub pogodowym. Reguluje pracą wymiennika ciepłej wody użytkowej.

MODUŁ INTERNET

Wszystkie funkcje urządzenia i systemu grzewczego budynku można nadzorować przez komputer lub telefon (opcja).

Specyficzne kody