Kocioł DUOKO PLUS 24 kW 5 Klasa pellet ZAAKO Ecodesign

19 015,00 zł
Brutto
Opis

Hurtownia, Sklep internetowy ZAAKO.pl

Przedstawiana cena dotyczy kotła z palnikiem na pellet KIPI 24 kW

dom standard do 240 m2

Nowy dom do 320 m2

Zapytaj o rabat...

 • DuoKo Plus pellet – to kocioł z samoczyszczącym oraz obrotowym palnikiem na pellet  REVO firmy PellasX .
 • Konstrukcja wymiennika została zoptymalizowana celem uzyskania bardzo wysokiej jakości procesu spalania. Efektem tych działań jest bardzo wysoka sprawność cieplna kotła oraz niska emisja zanieczyszczeń dostarczanych do atmosfery.
 • OPIS PRODUKTU

  Kompaktowy kocioł do centralnego ogrzewania na paliwo stałe typu pellet  – DuoKo spełnia wszystkie wymogi Eco Design oraz 5 klasy, dzięki czemu stanowi niezawodne, bezobsługowe i wydajne źródło ciepła do małych i dużych powierzchni mieszkalnych i użytkowych.

  Piec z podajnikiem na pelet

  Produkowane przez KOTŁOSPAW Pleszew kotły DuoKo na pellet  z podajnikiem oraz zautomatyzowanym systemem sterującym charakteryzują się łatwą obsługą, nowoczesnym designem oraz niską emisyjnością szkodliwych substancji, odpowiadającą obecnym, restrykcyjnym normom. Bezobsługowy kocioł jest wykonany z najwyższej jakości blachy kotłowej, spawanej w osłonach gazowych, co gwarantuje jego ponadprzeciętną szczelność oraz doskonałą izolację.

  Kotły 5 klasa – Pleszew

  Górnokanałowy piec do centralnego ogrzewania pelletem DuoKo wyróżnia się w pełni zautomatyzowanym sterowaniem, za które odpowiada wydajny układ mikroprocesorowy ecoMAX 860P. Rozbudowane moduły umożliwiają bieżący nadzór nad pracą podajnika, paleniska i dmuchawy, regulują temperaturę i umożliwiają podłączenie aż 4 pomp obiegowych (CO, CWU, podłogowa, cyrkulacyjna). Prosta, intuicyjna obsługa urządzenia oraz możliwość kontroli pracy sterownika za pomocą aplikacji na smartfon lub laptop sprawiają, że kocioł na pellet  DuoKo w pełni odpowiada obecnym standardom w zakresie bezobsługowych i łatwych w eksploatacji urządzeń grzewczych.

  Piec do centralnego ogrzewania na pellet

  Dzięki automatyzacji wszystkich procesów, począwszy od spalania paliwa stałego, poprzez automatyczne załączanie i odłączanie dmuchawy, aż po samooczyszczanie palnika, jedyne czynności eksploatacyjne, niezbędne do wykonania przy piecu do centralnego ogrzewania DuoKo sprowadzają się do usunięcia popiołu i uzupełniania zasobnika na pelet. Kotły z podajnikiem dostępne w zakresie mocy od 15 do 45 kW – nasi specjaliści z chęcią pomogą w doborze pieca idealnie dopasowanego do powierzchni grzewczej oraz indywidualnego zapotrzebowania.

KOTŁOSPAW

Specyficzne kody

Przewoźnik Informacje Cena
Darmowa dostawa od 14 do 18 dni Darmowa
Odbiór osobisty od 4 do 14 dni Darmowa