Kocioł Slimko Plus 12 kW pellet PellasX 5 klasa Kotłospaw

14 720,00 zł
Brutto
Opis

Oferta dotyczy kotła SLIMKO 12 kW - do 150 m2 nowy budynek

Transport na terenie kraju 0 zł

SlimKo to kompaktowy kocioł pelletowy oparty na wymienniku rurowym, spełniający wymagania 5 klasy i ecodesign.

Wyposażony w wysokiej jakości palnik pelletowyKIPI posiadający automatyczną zapalarkę, rotacyjne oczyszczanie komory oraz wbudowaną dmuchawę.

Proces spalania kontrolowany jest przez nowoczesnej generacji sterownik, który reguluje pracą palnika – następuje automatyczne rozpalanie oraz wygaszanie.

Obsługa kotła ogranicza się jedynie do okresowego wybierania popiołu z popielnika oraz dosypywania opału do kosza.slimKo składa się z trzech podstawowych części -palnika pelletowego, części wymiennika, kosza nakładanegona górę kotła. Poprzez integralną współpracę tworzą niespotykany design i komfort użytkowania.

Slimko to kocioł centralnego ogrzewania, który spełnia najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin

Slimko to urządzenia dbające o środowisko naturalne oraz, co za tym idzie nasze zdrowie. Kocioł przebadany został przez Zakład Badań Urządzeń Energetycznych w Łodzi i uzyskał 5 klasę emisji zanieczyszczeń wg normy 303-5:2012, spełnia wymogi dotyczące ekoprojektu (ecodesign) określone Rozporządzeniem Komisji (UE) 2015/1189 z dnia 25 kwietnia 2015 r. w sprawie wykonywania dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/125/WE w odniesieniu do wymogów dotyczących ekoprojektu dla kotłów na paliwa stałe.

Sterowanie w standardzie

ecoMAX 860P to urządzenie wykonane w zaawansowanej technologii. Kontroluje proces spalania w kotłach na paliwo stałe z zapalarką. Standardowo obsługuje obieg grzewczy CO i CWU oraz obieg mieszaczowy. Regulator dostępny jest w kompletnej zabudowie oraz w wersji z wyjmowanym panelem umożliwiającym montaż na przedniej części kotła.Ten mikroprocesorowy regulator nowej generacji oznacza dla użytkownika:

intuicyjną i prostą obsługę

korzystanie z wielu ciekawych funkcji

unikalny design

system regulacji TOUCH & PLAY

atrakcyjny wyświetlacz, na którym wyświetlane są informacje w postaci czytelnych ikon

komfort poprzez współpracę ze zdalnym sterowaniem ecoSTER

komfortowe sterowanie on-line pracą kotła przez Internet

Posiada konstrukcję modułową, zapewniającą rozbudowę BUS. Regulator steruje: pracą kotła (palnika), obsługuje podstawowe funkcje CO i CWU, pompę mieszacza oraz mieszacz.

Cena brutto z 23 % VAT

KOTŁOSPAW

Specyficzne kody

Przewoźnik Informacje Cena
Darmowa dostawa od 14 do 18 dni Darmowa
Odbiór osobisty od 4 do 14 dni Darmowa